Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Česká produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Administratívny pracovník / pracovníčka logistiky

Nápln práce:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca s vnútropodnikovým informačným systémom:

- vytváranie a správa závozov
- vytváranie a evidencia objednávok
- spracovanie a kontrola dodacích listov
- evidencia odpadov
- spracovanie diét vodičov
- zatrieďovanie korekčních dokladov do závozov
- evidencia tankovania, tvorba prevodiek, spotreby

  • fakturácia, zakladanie faktúr
  • preberanie, kontrola a oprava dokladov od vodičov pri vykládke a nakládke tovaru
  • preberanie, kontrola a spracovanie dokladov od interných vodičov
  • váženie kamiónov, kontrola váh pri nakládke
  • správa pokladne, príjem hotovosti
  • príprava pošty na odoslanie
  • skenovanie dokladov do systému
  • riešenie nezrovnalostí - chýbyjúcich dokladov od prepravcov, nevyfakturovaných dokladov,

urgencia dispečerov,

  • otváranie rampy, evidencia návštev

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie (VŠ výhodou)
  • časová flexibilita, práca v režime krátký/dlhý týždeň cca 15 smien za mesiac
  • vodičský preukaz sk. B
  • znalosť aspoň jedného svetového jazyka na komunikatívnej úrovni (výhodou)
  • uživateľská znalosť s PC ( Excel, Word, Outlook)

Nabízíme:

  • firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
  • relokačný príspevok na ubytovanie a dopravu do práce pre pracovníkov s bydliskom mimo obec miesta výkonu práce najmenej 50 €/mesiac
  • príspevok na stravovanie v hodnote najmenej 60 €/mesiac
  • príspevok očkovaným zamestnancom proti ochoreniu covid -19 v hodnote najmenej 50 €
  • po skúšobnej dobe príspevok pre účastníkov penzijného sporenia 30 €/mesiac a za každý ďaľší odpracovaný rok navýšenie príspevku o najmenej 3 €/mesiac
  • mobilný telefón s dátovým tarifom
  • po skúšobnej dobe možnosť zprostredkovania spotrebiteľského úveru (hypotéka, splátkový úver) za výhodných podmienok

Informace k výběru

V prípade Vašeho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite na e-mailovú adresu svoj štrukturovaný životopis v sloveskom jazyku spolu s motivačným dopisom, dotazníkom (k dispozícii k stiahnutiu : https://vviss.jobs.cz/.

Spoločnosti skupiny VVISS prehlasujú, že osobné údaje obssiahnuté v životopise použijú iba k uskutočneniu výberového konania a nebudú tieto údaje predávať tretím osobám bez predchádzajúceho súhlasu uchádzača.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Madunice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

1200-1300 EUR/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Miroslava Rozenbergová
Telefon: 724 847 405

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.