Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Česká produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Šofér nákladnej prepravy ( MKD alebo vnútroštátnej)

Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto Šofér nákladnej prepravy ( MKD alebo VKD ) pre našu pobočku v Maduniciach ( okres Hlohovec ). V dobe týždenného odpočinku (45 h) možnosť parkovania súpravy i v iných krajských mestách. Sme distribútor ovocia s 20 ročnou tradiciou a rozsiahlou flotilou ťahačov značky VOLVO, Mercedes s priemerným vekom do 2 rokov s chladiarenskymi návesmi Schmitz.

Náplň práce:

- šofér nákladnej dopravy (iba tahač s frigo návesom) MKD , najčastejšie destinácie D, NL, B, F, H, ČR,SR, alebo VKD rozvoz SR
- niektoré rozvozy VKD sú realizované aj v nočných hodinách alebo počas víkendov a sviatkov (2 víkendy za mesiac voľné)
- MKD vodiči - víkendy voľné
- práca v 5-6 dňových cykloch v súlade s Nariadením EP č.561/2006.

Požiadavky:

  • VP sk. B,C,E
  • profesný preukaz, psychotesty a bezúhonnosť
  • časová flexibilita a spolahlivosť
  • prax aspoň 1 rok

Nabízime :

  • ponúkame čistý príjem vrátane náhrad 2 000,- € (z toho vždy základná zložka mzdy 739 €/mesiac) pri očakávanom mesačnom nájazde cca 9 000 km u MKD alebo cca 8 000 km pre VKD rozvoz SR.
  • firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
  • relokačný príspevok na ubytovanie a dopravu do práce pre pracovníkov s bydliskom mimo obec miesta výkonu práce najmenej 100 €/mesiac
  • príspevok na stravovanie v hodnote nejmenej 60 €/mesiac
  • príspevok očkovaným zamestnancom proti ochoreniu covid -19 v hodnote nejmenej 50 €
  • po skúšobnej dobe príspevok pre účastníkov penzijného sporenia 40 €/mesiac a za každý ďaľší odpracovaný rok navýšenie príspevku o nejmenej 4 €/mesiac
  • mobilný telefón s dátovým a telefonným tarifom

Výberové konanie

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite na e-mailovú adresu svoj štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom, dotazníkom (k dispozícii na stiahnutie : https://vviss.jobs.cz/ ) a prípadnými priloženými skenmi certifikátov, referencií a ostatných dokumentov.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

2000-2700 EUR/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

Miroslava Rozenbergová
Telefon: 724 847 405

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.