Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Česká produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Kvalitář v distribučním centru

Náplň práce :

Firma zabývající se velkoobchodem s ovocem, dopravou, zemědělskou výrobou a servisními službami hledá kontrolora kvality a množství zboží při jeho příjmu a expedici.

Průběžná kontrola stavu a kvality tovaru a evidence v informačním systému v distribučním centru v Žernově (Rovensko pod Troskami) - okres Semily.

Práce celoročně v chladném prostředí (cca 13° až 16°C) v režimu krátký / dlouhý týden.

Požadavky:

  • SŠ s maturitou (VŠ výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook), kladný vztah k informačním systémům a IT
  • časová flexibilita, práce v režimu krátký/dlouhý týden
  • řidičský průkaz B
  • pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • mzdu 28 000,- HR/měsíc
  • relokační příspěvek na ubytování a dopravu do práce pro pracovníky s bydlištěm mimo obec místa výkonu práce nejméně 2500,- Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování v hodnotě nejméně 1 500 Kč/měsíc
  • příspěvek očkovaným zaměstnancům proti onemocnění covid -19 v hodnotě nejméně 1 200 Kč
  • po zkušební době příspěvek pro účastníky penzijního spoření 1000,- Kč/měsíc a za každý další odpracovaný rok navýšení příspěvku o nejméně 100,- Kč/měsíc
  • mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem
  • možnost vzdělávaní a možnost rozvíjet své odborné zkušenosti
  • po zkušební době možnost zprostředkování spotřebitelského úvěru (hypotéka, splátkový úvěr) za výhodných podmínek

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, pošlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici ke stažení: https://vviss.jobs.cz/ ) a případnými kopiemi ostatních dokumentů (certifikátů, referencí a pod.) .

Informace o pozici

Místo pracoviště

44, 512 63  Žernov-Žernov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

28000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Ruština (základní), Slovenština (základní), Angličtina (základní)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Miroslava Rozenbergová
Telefon: 724 847 405

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.