Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Česká produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Údržbář

Firma VVISS je jedním z největších dovozců, distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Pro distribuční sklad v Žernově hledáme vhodného kandidáta na pozici údržbáře.

Náplň práce:

  • údržba, servis a opravy strojů (třídicí linka, džusovací linka, balící linky aj.)
  • odstraňování technických problémů vzniklých během provozu skladu
  • výměna náhradních dílů na strojovém zařízení
  • pravidelná kontrola budovy skladu a jejího vybavení
  • pravidelná kontrola a údržba okolí budovy skladu
  • občasná obsluha VZV ve skladu
  • v případě potřeby výpomoc ve skladu: nakládka/vykládka zboží, pomoc na třídící lince a pod.

Požadujeme:

  • výučný list technického směru
  • praxe na pozici údržby aspoň 1 rok
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • certifikovaný průkaz na VZV výhodou
  • zkouška z vyhlášky 50/78 sb.§5 výhodou
  • svářečský průkaz výhodou
  • fyzickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 25 000,- Kč HR/měsíc, po zkušební době 25 000,- až 30 000,- Kč HR/měsíc
  • mzda a příspěvky dle reálně odvedené práce
  • firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
  • relokační příspěvek na ubytování a dopravu do práce pro pracovníky s bydlištěm mimo obec místa výkonu práce nejméně 2500,- Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování v hodnotě nejméně 1 500 Kč/měsíc
  • příspěvek očkovaným zaměstnancům proti onemocnění covid -19 v hodnotě nejméně 1 200 Kč
  • po zkušební době příspěvek pro účastníky penzijního spoření 1000,- Kč/měsíc a za každý další odpracovaný rok navýšení příspěvku o nejméně 100,- Kč/měsíc
  • mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem
  • po zkušební době možnost zprostředkování spotřebitelského úvěru (hypotéka, splátkový úvěr) za výhodných podmínek

Informace k výběru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : https://vviss.jobs.cz/ v sekci Jak nás kontaktovat), přiloženými scany Maturitního Vysvědčení (SŠ) a Dodatku k diplomu (VŠ) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

44, 512 63  Žernov-Žernov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (základní), Slovenština (základní), Ruština (základní)

Kontakt

Miroslava Rozenbergová
Telefon: 724 847 405

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.