Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Česká produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Mzdová(ý) účetní a personalistka(a)

Firma zabývající se velkoobchodem s ovocem, dopravou, zemědělskou výrobou a servisními službami hledá pracovníka pro centrální pracoviště v Praze 9 (Vysočany).

Předpokládaná náplň práce:

  • komplexní zpracování mzdové agendy
  • roční zpracování daní, ELDP, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na sociální a zdravotní pojištění, informační karty cizinců
  • zajišťováni povinností vyplývajících z platné legislativy
  • zastupování zaměstnavatele při kontrolách souvisejících s činností personálního oddělení (sociální správa, zdravotní pojišťovny atd.)
  • příprava pracovních dokumentů při vzniku, změně a ukončení pracovních poměrů nebo dohod konaných mimo pracovní poměr
  • příprava (import) podkladů (docházka, příplatky, srážky) z interního systému a jejich kontrola pro zpracování mezd
  • zápis a kontrola dat v interním systému
  • tvorba vnitřních předpisů, směrnic a nařízení dle požadavků vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel) a pozitivní přístup k IT systémům obecně
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
  • znalost legislativy ČR (SR velkou výhodou)
  • min. 1 rok praxe ve vedení mzdové a personální agendy
  • znalost ukrajinského jazyka nebo ruského jazyka (výhodou)
  • ŘP skup.B

Nabízíme:

  • nástupní plat 40 000,- po zkušební době 45 000 - 55 000,- HR/měsíc.
  • možnost finačních náhrad za ubytování a jízdních výdajů do práce pro pracovníky s bydlištem mimo obec místa výkonu práce (dle § 177 zákoníku práce náhrady při přijetí)
  • možnost vzdělávaní a možnost rozvíjet své odborné zkušenosti
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost příspěvku na penzijní spoření
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : https://vviss.jobs.cz/) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Ruština (pokročilá), Ukrajinština (pokročilá)

Kontakt

Miroslava Rozenbergová
Telefon: 724 847 405

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.