Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Česká produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Specialista kamerových systémů / Správce IT

Firma zabývající se velkoobchodem s ovocem, dopravou, zemědělskou výrobou a servisními službami hledá pracovníka IT oddělení pro centrální pracoviště v Praze 9 (Vysočany).

Náplň práce :

  • konfigurace, testování a optimalizace současného řešení IP kamerových systémů pro dopravní prostředky na platformě AXIS
  • instalace kamerového systému do dopravních prostředků
  • administrace sítí LAN / WAN. Znalost Mikrotik Router OS + skriptování výhodou
  • monitoring kamerového systému, analyzování chyb a jejich řešení
  • administrace bezdrátových WiFi sítí UBNT
  • správa vnitřních podnikových systémů
  • řešení SW a HW problémů koncových uživatelských stanic
  • podpora uživatelů při používání aplikací a provozu PC sítě

Požadujeme:

  • SŠ (VŠ výhodou) vzdělání technického směru
  • analytické a technické myšlení, zodpovědnost
  • zkušenosti s nastavením síťových prvků (switch, router, firewall apod.)
  • znalost administrace Windows 10
  • schopnost se učit novým věcem a hledat řešení pomocí nových IT technologií
  • znalost AJ na úrovni studia technické dokumentace
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • nástupní plat 45 000,- HR po zkušební době 55 000,- až 60 000,- HR/měsíc
  • práci v malém kolektivu s dalšími 3 spolupracovníky
  • možnost finačních náhrad za ubytování a jízdních výdajů do práce pro pracovníky s bydlištem mimo obec místa výkonu práce (dle § 177 zákoníku práce náhrady při přijetí)
  • možnost dalšího školení a vzdělávání pro firmu potřebných IT produktech
  • výhodný mobilní tarif a příspěvek na stravování
  • pozice je vhodná i pro absolventy

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : https://vviss.jobs.cz/), případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a přiloženými scany Maturitního Vysvědčení (SŠ) a Dodatku k diplomu (VŠ), či jiných dokumentů, pokud jimi disponujete.

PROHLÁŠENÍ:

Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby společnost VVISS a.s. se sídlem Kolmá 5, 190 00 Praha 9 zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

55000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Monika Krupičková
Telefon: 283 847 221

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.