Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Manažer logistiky / dispečer

Působíme na trhu od roku 1991 a disponujeme flotilou tahačů (průměrný věk do 2 let) s návěsy výhradně chladírenskými.

Pracovní náplň:

  • organizace přepravy ovoce z/do distribučních center
  • vytěžování a řízení vlastního vozového parku (cca 6 až 10 vozidel) pro destinace ČR, SR, Benelux, Itálie, Německo, Maďarsko
  • zabezpečování cca 10 až 20 externích přeprav MKD a rozvozů ČR týdně
  • měsíční vyhodnocení řidičů
  • spoluúčast při náboru nových řidičů

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou (VŠ výhodou)
  • znalost aspoň 1 světového jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost práce s PC
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • organizační a řídící schopnosti
  • samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • nástupní plat 40 000,- HR/měsíc po zkušební době 50 000 - 65 000,- HR/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)

Místo výkonu práce:

  • Kolmá 5, Praha 9

Informace k výběru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.
Jako součást Vaší emailové odpovědi, prosím, zkopírujte níže uvedené prohlášení (podmínka bezproblémového zařazení do výběrového řízení). Do předmětu emailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá), Francouzština (mírně pokročilá)

Zadavatel

VVISS a.s.

Kontakt

VVISS a.s.
Monika Krupičková
Telefon: +420 283 847 221

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.