Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Stavební technik, projektový manažér

Náplň práce:

Stavební a projektový manažér pro pobočku v Lítkovicích u Kněžmostu ( okres Mladá Boleslav ) - příprava a realizace malých pozemních staveb pro zemědělství ( malé vodní nádrže, údržba a oprava vnitřních komunikací, podpůrné konstrukce pro intenzivní ovocné sady, … ). Organizace práce, kontrola a vyhodnocení práce malých stavebních skupin, zabezepečení provozu zemních stavebních strojů, práce s informačními systémy.

Požadujeme:

- SŠ ( VŠ výhodou ) stavebního zaměření
- znalost práce na PC (Word, Excel, Access), kladný vztah k IT
- časovou flexibilitu / práce v režimu krátký/dlouhý týden
- praxe v stavebnictví aspoň 2 roky, ale pozice je vhodná i pro absolventy stavebních vysokých škol

Nabízíme:

- nástupní plat 40 000,- HR po zkušební dobe 45 000 - 55 000,-HR/měsíc
- příspěvek na stravování
- výhodný mobilní tarif
- možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)

Informace k výběru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí, dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

VVISS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

VVISS a.s.
Monika Krupičková
Telefon: 283 847 221

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.