Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Strojník, obsluha stavebních strojů

Náplň práce :

Obsluha a údržba některého z stavebních strojů pozemních staveb - kolová a pásová rýpadla, válec, dozer, rypadlo-nakladač, smykový nakladač. Práce s moderními stroji (s průměrným stářím do 3 let). Pracovat budete pro pobočku v Lítkovicích u Kněžmostu ( okres Mladá Boleslav ) a okolních okresech: Semily (obec Žernov), okres Jičín (obec Podkost) a okres Kolín (obec Choťovice) především při přípravě a realizaci malých pozemních staveb pro zemědělství ( malé vodní nádrže, údržba a oprava vnitřních komunikací, podpůrné konstrukce pro intenzivní ovocné sady, … ).

Požadavky :

- ŘP sk. B, (C nebo T výhodou)
- strojní průkaz (aspoň na jeden stroj)
- časová flexibilita / práce v režimu krátký/dlouhý týden
- odpovědný přístup k práci
- praxe (výhodou)

Nabízime :

- ohodnocení dle typu stavebního stroje a reálně odvedené práce 30 000,- až 50 000,- měsíčně (36 000,-HR/měsíc za 100 MTH)
- příspěvek na stravování
- výhodný mobilní tarif
- možnost rozšíření stávajíciho průkazu na další stroje
- možnost příspěvku na ubytování 3500,- (po zkušební době)

Informace k pohovoru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůjavascript:;j strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

VVISS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

VVISS a.s.
Monika Krupičková
Telefon: 283 847 221

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.