Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Traktorista, mechanik, opravář zemědělských strojů

Náplň práce :

Obsluha zemědelských a speciálních strojů v ovocných sadech v okresech Semily (obec Žernov), okres Mladá Boleslav (obec Horní Bousov), okres Jičín (obec Podkost) a okres Kolín (obec Choťovice). Práce s moderními stroji Class, Fendt (s průměrným stářím do 2 let). Provádění běžných oprav a údržby zemědělských strojů.

Požadavky :

- ŘP sk. B a T
- strojní průkaz nebo svářečský průkaz (výhodou)
- časová flexibilita - práce v režimu krátký/dlouhý týden
- odpovědný přístup k práci
- praxe (výhodou)

Nabízíme :

- ohodnocení dle reálně odvedené práce 30 000 až 50 000,-hr měsíčně ( 36 000,-HR/měsíc při nájezdu cca 100 MTH)
- příspěvek na stravování, výhodný mobilní tarif
- zázemí stabilní společnosti
- možnost příspěvku na ubytování 3500,- ( po zkušební době)

Informace k pohovoru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

VVISS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

VVISS a.s.
Monika Krupičková
Telefon: 283 847 221

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.