Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Řidič nákladní přepravy (MKD nebo VKD)

Jsme distributor ovoce s 20 letou tradicí a disponujeme flotilou tahačů VOLVO, MAN, Mercedes, DAF (průměrný stáří tahačů do 2 let) s výhradně chladírenskými návěsy Schmitz ( průměrné stáří chladírenských návěsů do 5 let) a centrálním skladem v Žernově (okres Semily) s možností parkování soupravy v jiných okresech i mimo naše pobočky.

Náplň práce:

  • řidič nákladní přepravy MKD (nejčastější destinace D, NL, B, F, H a SR) nebo rozvoz z centrálního skladu (okres Semily) do distribučních center nadnárodních řetězců v ČR,
  • rozvozy jsou realizované i v noci a některé soboty nebo neděle
  • práce v 5-6 denních cyklech v souladu s Nařízením EP č.561/2006.

Požadavky:

- ŘP B,C,E
- profesní průkaz, psychotesty a čistý trestní rejstřík.
- časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost.
- praxe alespoň 1 rok

Nabízíme :

- čistý příjem včetně náhrad 45 000,- CZK/měsíc při očekávaném nájezdu MKD cca 10 000 km/měsíc ( u rozvozů VKD cca 8000 km měsíčně )
- zázemí silné a stabilní společnosti,
- firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
- mobilní telefon s výhodným tarifem
- možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební lhůtě)

Informace k pohovoru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

VVISS a.s.

Kontakt

VVISS a.s.
Monika Krupičková
Telefon: 283 847 221

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.