Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Mzdová(ý) účetní

Firma zabývající se velkoobchodem s ovocem, dopravou, zemědělskou výrobou a servisními službami hledá pracovníka pro centrální pracoviště v Praze 9 (Vysočany).

Předpokládaná náplň práce:

  • komplexní zpracování mzdové agendy, výpočet srážek a odvodů
  • měsíční závěrky mezd a kontroly výstupů
  • roční zpracování daní, ELDP
  • vedení mzdové evidence
  • zajišťováni povinností vyplývajících z platné legislativy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel) a pozitivní přístup k IT systémům obecně
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti.
  • znalost legislativy ČR ( SR výhodou)
  • min. 1 rok praxe ve vedení mzdové a personální agendy

Nabízíme:

  • nástupní plat 40 000,- po zkušební době 45 000 - 55 000,- HR/měsíc.
  • zázemí stabilní společnosti
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

VVISS a.s.

Kontakt

VVISS a.s.
Romuald Kopún

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.