Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Manažer rozvojových projektů

Náplň práce:

  • Vnitropodniková administrace kontrola procesů na PC
  • Příprava podkladů a dílčí řízení nových a probíhajících projektů a výběrových řízení
  • Zajišťování potřebných vyjádření, povolení, stanovisek, ...
  • Jednání se státní správou, českými i zahraničními dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ zaměření : technické, veřejná správa nebo zemědělství
  • Znalost Aj
  • řidický průkaz sk. B
  • Samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita

Nabízíme:

  • nástupní plat 35 000,- HR po zkušební době 40 000 - 45 000,- HR/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)
  • práce v mladém kolektivu

Informace k výběru

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career), přiloženými scany Maturitního Vysvědčení (SŠ) a Dodatku k diplomu (VŠ) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (základní), Francouzština (základní)

Zadavatel

VVISS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

VVISS a.s.
Romuald Kopún

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.