Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Asistent provozního manažéra

Předpokládaná náplň práce:

  • objednávaní zboží, služeb včetně zpracování v informačním systému společnosti
  • řešení podkladů k výběrovým řízením
  • analýza dat z vnitropodnikového systému (reporting)

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou ( VŠ výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (Excel – kontingenční tabulky) a pozitivní přístup k IT obecně
  • systematický a analytický přístup k práci
  • dobré komunikační schopnosti
  • preciznost, samostatnost, zodpovědnost,
  • znalost anglického jazyka (výhodou)

Nabízíme:

  • nástupní plat 25 000,- HR/měsíc po zkušební době 30 000,- až 33.000 HR/měsíc
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)
  • možnost rozvíjet své odborné zkušenosti
  • vhodné i pro absolventy

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career ) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.
Inzerent bude o výsledcích výběrového řízení informovat pouze ty uchazeče, kteří se zúčastní pohovoru za předpokladu následného zájmu inzerenta o další spolupráci s daným uchazečem, nebo ty uchazeče, kteří se po uskutečnění pohovoru sami dotážou na výsledek výběrového řízení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Francouzština (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

VVISS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

VVISS a.s.
Romuald Kopún

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.