Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Strojník, obsluha stavebních strojů

Náplň práce :

Obsluha a údržba některého z stavebních strojů pozemních staveb - kolová a pásová rýpadla, válec, dozer, rypadlo-nakladač, smykový nakladač, vrtná souprava. Práce s moderními stroji (s průměrným stářím do 3 let).

Požadavky :

- ŘP sk. B, (C nebo T výhodou)
- strojní průkaz (aspoň na jeden stroj)
- časová flexibilita / práce v režimu krátký/dlouhý týden
- odpovědný přístup k práci
- praxe (výhodou)

Nabízime :

- ohodnocení dle typu stavebního stroje a reálně odvedené práce 30 000,- až 50 000,- měsíčně (35 000,-HR/měsíc za 120 MTH)
- příspěvek na stravování
- výhodný mobilní tarif
- možnost rozšíření stávajíciho průkazu na další stroje
- možnost příspěvku na ubytování 3500,- (po zkušební době)

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Inzerent bude o výsledcích výběrového řízení informovat pouze ty uchazeče, kteří se zúčastní pohovoru za předpokladu následného zájmu inzerenta o další spolupráci s daným uchazečem, nebo ty uchazeče, kteří se po uskutečnění pohovoru sami dotážou na výsledek výběrového řízení.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.
Jako součást Vaší emailové odpovědi prosím zkopírujte níže uvedené prohlášení (podmínka bezproblémového zařazení do výběrového řízení). Do předmětu emailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Jičín, okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

VVISS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

VVISS a.s.
Marek Belan
Telefon: 283 847 220

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.