Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Zástupce vedoucího ovocného sadu pro řízení zem. strojů

Náplň práce :

Organizování a vyhodnocení práce malých pracovních skupin strojníků a ostatních pracovníků v ovocných sadech v lokalitách Žernov (okres Semily), Choťovice (okres Kolín), Podkost (okres Jičín), Horní Bousov a Lítkovice (okres Mladá Boleslav). Řízení a kontrola provádění údržby, případně objednávání oprav zemědělských strojů. Kontrola a evidence v informačním systému.

Požadavky:

  • SŠ s maturitou, nejlépe zemědělského nebo technického zaměření (VŠ výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook), obecně kladný vztah k informačním systémům
  • zkušenosti při řízení malých prac.skupin min. 1 rok
  • časová flexibilita / práce v režimu krátký/dlouhý týden
  • ŘP sk. B, (C a E výhodou)
  • kladný vztah k technice

Nabízíme:

- nástupní plat 35 000,- po zkušební době 40 000 - 50 000,- HR/měsíc
- zázemí stabilní společnosti
- výhodný mobilní tarif příspěvek na stravování
- možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Společnosti skupiny VVISS prohlašují, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

VVISS a.s.

Kontakt

VVISS a.s.
Marek Belan
Telefon: 283 847 220

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.