Logistika

Naše nákladní vozidla splňují náročné
požadavky na kvalitu přepravy potravinářského zboží.

Skladování

Nabízíme moderní skladovací prostory s dozrávárnami
banánů, tříděním zboží dle Vašich požadavků
a linkou na výrobu kvalitních ovocných džusů.

Vlastní produkce

Kvality našich vypěstovaných produktů je deklarována
a potvrzována pravidelnými audity systému GLOBALGAP.

Více informací

Firma VVISS je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR. Působíme na trhu od roku 1991. Hledáme vhodného kandidáta na pozici

Mzdová(ý) účetní

Firma zabývající se velkoobchodem s ovocem, dopravou, zemědělskou výrobou a servisními službami hledá pracovníka pro centrální pracoviště v Praze 9 (Vysočany).

Předpokládaná náplň práce:

  • komplexní zpracování mzdové agendy, výpočet srážek a odvodů
  • měsíční závěrky mezd a kontroly výstupů
  • roční zpracování daní, ELDP
  • vedení mzdové evidence
  • zajišťováni povinností vyplývajících z platné legislativy

Požadujeme:

  • SŠ (VŠ vzdělání výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel) a pozitivní přístup k IT systémům obecně
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti.
  • znalost legislativy ČR ( SR výhodou)
  • min. 1 rok praxe ve vedení mzdové a personální agendy

Nabízíme:

  • nástupní plat 35 000,- po zkušební době 40 000 - 50 000,- HR/měsíc.
  • zázemí stabilní společnosti
  • výhodný mobilní tarif
  • možnost příspěvku na ubytování (3500,- po zkušební době)
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

VVISS a.s.

Kontakt

VVISS a.s.
Monika Krupičková

Distribuce širokého sortimentu ovoce a zeleniny

Společnost VVISS se zabývá velkoobchodem a maloobchodem - importem, exportem zeleniny a ovoce, tříděním, balením, krátkodobým a dlouhodobým skladováním, dozráváním banánů, silniční motorovou nákladní dopravou.